Biuro Podróży GLOB działa na polskim rynku turystycznym od 1990 roku. Jesteśmy organizatorem i pośrednikiem imprez turystycznych w kraju i za granicą. Siedziba główna naszego biura mieści się w Opolu przy ul. Reymonta 30. Biuro posiada własny autokar.

Co robimy
Nasze biuro świadczy usługi turystyczne w zakresie organizacji imprez dla klientów indywidualnych oraz grup /szkoły, zakłady pracy, instytucje, organizacje…/.
Specjalizujemy się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży /kolonie, zimowiska/. Ponadto organizujemy autokarowe wycieczki w kraju i po Europie. Zajmujemy się ponadto obsługą podróżniczą: bilety lotnicze, autokarowe, ubezpieczenia, rezerwacja miejsc w hotelach na całym świecie, wynajem samochodów/autokarów.

Pracownicy
Pracownicy biura tworzą zgrany i kompetentny zespół. Powierzają nam Państwo swój wolny czas, szanujemy to i doceniamy starając się spełnić Państwa oczekiwania.

Doświadczenie i kompetencje
Działając na rynku turystycznym 30 lat, zdobyte doświadczenie oferujemy Państwu. Spełniamy wszelkie wymogi Ustawy o Turystyce. Posiadamy Koncesję Organizatora i Pośrednika Turystycznego Nr 027 oraz Polisę Ubezpieczeniową Touroperatora zawartą w Towarzystwie Ubezpieczeń SIGNAL IDUNA


Będzie nam miło spotkać się z Państwem.
Józef Słowik i Pracownicy.

Początek strony