KRESY WSCHODNIE 4 dni (promocyjna cena) Wyróżniony

Dodatkowe informacje

 • Kraj: Ukraina
 • Region: Ukraina - Podole
 • Transport: autokar
 • Profil wyjazdu: Wycieczki
 • Wyżywienie: HB
 • Zakwaterowanie: Hotel
 • Zakwaterowanie i wyżywienie:

  śniadania i obiadokolacje

 • Termin:

 • Cena: około 885zł/os. Wyjazd Opole, Brzeg, Katowcie, 685 zł/os. Wyjazd, Rzeszów, Przeworsk, Radymno
 • Program pobytu:

  1 dzień: Wyjazd z Opola  o godz. 22.30 spod Biedronki (ul. 1 maja) . Z Rzeszowa o godz. parking przy Rosirze (od strony ul. Pułaskiego) z Radymna o godz.  (Rynek). Przejazd na Ukrainę. Przyjazd do Lwowa, udział w Mszy Świętej w Katedrze Polskiej. Następnie zwiedzanie: kościół św. Elżbiety, Katedra św. Jura, Cmentarz Orląt oraz Cmentarz Łyczakowski, wnętrze Opery, Rynek, Ratusz, Czarna Kamienica, Katedra Ormiańska, Pałac Sobieskiego, Kaplica Boimów, czas wolny. Przyjazd do hotelu na obwodnicy lwowskiej, zakwaterowanie, obiadokolacja (dla chętnych  połączona z wieczorem ukraińskim za dopłatą 85zł), nocleg.

  2 dzień: Śniadanie - Wyjazd do Krzemieńca przez Olesko zwiedzanie zamku Sobieskich, Podhorce - pałac Podhoreckich,  Poczajów - Ławra Poczajowska. Zakwaterowanie w Krzemieńcu lub Poczajowie,przyjazd do Krzemieńca, zakwaterowaniwe, obiadokolacja, nocleg.
  3 dzień: Śniadanie - zwiedzanie Krzemieńca, Muzeum Słowackiego, Góra Bony, wyjazd do Kamieńca Podolskiego przez Zbaraż (zwiedzanie twierdzy), Tarnopol, Trembowlę, Czortków (zwiedzanie starówki i czas wolny na indywidualny posiłek, lub dla chętnych krótki wyjazd do Dżuryna), Skałę Podolską, zakwaterowanie,  obiadokolacja, nocleg.
  4 dzień:  Śniadanie - (dla chętnych wyjście na mszę św,)  zwiedzanie Kamieńca (zwiedzanie twierdzy), przejazd do Chocimia (zwiedzanie twierdzy). Przejazd do Polski przez Kołomyję, Stanisławów, Lwów. Przyjazd do Radymna i Rzeszowa w późnych godzinach wieczornych. Do Opola w godzinach nocnych.

  Świadczenia zawarte w cenie:
  -przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, barek, DVD),

  - opłaty drogowe i opłaty parkingowe
  -3 noclegi w hotelach (pokoje 2,3,os. z WC i prysznicem ),
  -3 śniadania, 3 obiadokolacje,
  -opieka pilota- przewodnika,
  -ubezpieczenie NNW i KL,

  W 1 dniu imprezy (dla chętnych za dopłatą 85 zł udział w wieczorku ukraińskim: mini orkiestra, zakąski, sałatki, ciepłe i zimne napoje, aperitif)
  uwaga:cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: ok. 500 hrywien tj. około 60 zł.

  Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejność zwiedzania obiektów.

Biuro podróży BP GLOB
45-072 Opole
ul. Reymonta 30
tel. 77 454 33 89
www.bpglob.pl

Początek strony