KRESY WSCHODNIE 4 dni (promocyjna cena)

Dodatkowe informacje

 • Kraj: Ukraina
 • Region: Ukraina - Podole
 • Transport: autokar
 • Profil wyjazdu: Wycieczki
 • Wyżywienie: HB
 • Zakwaterowanie: Hotel
 • Zakwaterowanie i wyżywienie:

  śniadania i obiadokolacje

 • Termin:

  13.08 - 16.08.2020  

 • Cena: 695zł/os.
 • Program pobytu:

  1 dzień: Wyjazd z Opola 27.06 o godz. 22.30 spod Biedronki (ul. 1 maja) . Z Rzeszowa o godz. 04.30 parking przy Rosirze (od strony ul. Pułaskiego) z Radymna o godz. 05.30 (Rynek). Przejazd na Ukrainę. Przyjazd do Lwowa, udział w Mszy Świętej w Katedrze Polskiej. Następnie zwiedzanie: kościół św. Elżbiety, Katedra św. Jura, Cmentarz Orląt oraz Cmentarz Łyczakowski, wnętrze Opery, Rynek, Ratusz, Czarna Kamienica, Katedra Ormiańska, Pałac Sobieskiego, Kaplica Boimów, czas wolny. Przyjazd do hotelu na obwodnicy lwowskiej, zakwaterowanie, obiadokolacja (dla chętnych  połączona z wieczorem ukraińskim za dopłatą 48zł), nocleg.

  2 dzień: Śniadanie - Wyjazd do Krzemieńca przez Olesko zwiedzanie zamku Sobieskich, Podhorce - pałac Podhoreckich,  Poczajów - Ławra Poczajowska. Zakwaterowanie w Krzemieńcu lub Poczajowie,przyjazd do Krzemieńca, zakwaterowaniwe, obiadokolacja, nocleg.
  3 dzień: Śniadanie - zwiedzanie Krzemieńca, Muzeum Słowackiego, Góra Bony, wyjazd do Kamieńca Podolskiego przez Zbaraż (zwiedzanie twierdzy), Tarnopol, Trembowlę, Czortków (zwiedzanie starówki i czas wolny na indywidualny posiłek, lub dla chętnych krótki wyjazd do Dżuryna), Skałę Podolską, zakwaterowanie,  obiadokolacja, nocleg.
  4 dzień:  Śniadanie - (dla chętnych wyjście na mszę św,)  zwiedzanie Kamieńca (zwiedzanie twierdzy), przejazd do Chocimia (zwiedzanie twierdzy). Przejazd do Polski przez Kołomyję, Stanisławów, Lwów. Przyjazd do Radymna i Rzeszowa w późnych godzinach wieczornych. Do Opola w godzinach nocnych.

  Świadczenia zawarte w cenie:
  -przejazd autokarem (WC, klimatyzacja, barek, DVD),

  - opłaty drogowe i opłaty parkingowe
  -3 noclegi w hotelach (pokoje 2,3,os. z WC i prysznicem ),
  -3 śniadania, 3 obiadokolacje,
  -opieka pilota- przewodnika,
  -ubezpieczenie NNW i KL,

   

  W 1 dniu imprezy (dla chętnych za dopłatą 48 zł udział w wieczorku ukraińskim: mini orkiestra, zakąski, sałatki, ciepłe i zimne napoje, aperitif)


  uwaga:cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów: ok..160 hrywien tj. około 28 zł.

   

  Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejność zwiedzania obiektów.

Więcej w tej kategorii:

Biuro podróży BP GLOB
45-072 Opole
ul. Reymonta 30
tel. 77 454 33 89
www.bpglob.pl

Początek strony