Wycieczka pobytowo objazdowa Truskawiec + Lwów + Kołomyja + Stryj + Drohobycz + Sambor 8 dni Wyróżniony

Dodatkowe informacje

 • Kraj: Ukraina
 • Region: Lwów, Stanisławów, Truskawiec
 • Transport: autokar
 • Profil wyjazdu: Wycieczki
 • Wyżywienie: FB
 • Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy
 • Zakwaterowanie i wyżywienie:

  - 7 noclegów - 1 we Lwowie w hotelu ** na obwodnicy Lwowa (pokoje 2,3 osobowe z WC i prysznicem), 6 w ośrodku sanatoryjnym w Truskawcu (pokoje 2,3 osobowe z WC i prysznicem). - 7 śniadań - 5 obiadów, 6 kolacji, 1 obiadokolacja.

 • Termin:

  Termin:

 • Cena: około 1445 zł osoba
 • Program pobytu:

  1 dzień: Wyjazd z Brzegu godz. 03.00. Z opola o godzinie. 02.00. Przejazd na Ukrainę do Truskawca. Po drodze postój w Rzeszowie na zwiedzanie miasta (Zamek, Lubomirskich – z zewnątrz, ul.3 Maja, Konwent Popijarski, Gotycki Kościół Farny, Rynek) + czas wolny na indywidualny posiłek, kawę i zakup pamiątek).

  Przejazd do Lwowa przez Przejście graniczne Medyka – Szegini.

  Przyjazd do Lwowa na obiadokolacje i nocleg. Dla chętnych wyjście na spektakl do Opery (jeśli będzie w tym dniu grała Opera spektakl – powinna bo to niedziela)

  2 dzień: Śniadanie. Przejazd do centrum Lwowa, zwiedzanie: kościół św. Elżbiety (z zewnątrz), Katedra św. Jura, Cmentarz Orląt oraz Cmentarz Łyczakowski, wnętrze Opery, Rynek, Ratusz, Czarna Kamienica, Katedra Ormiańska, Pałac Sobieskiego, Kaplica Boimów, czas wolny.

  Wyjazd do Truskawca na kolacje i nocleg.

  3 dzień: Śniadanie, odpoczynek, spacer promenadą Uzdrowiska, wyjście na spektakl do Delfinarium Oskar (http://www.delfinariumoskar.pl/truskawiec.html. Obiad, czas wolny i nocleg.

  4 dzień: Śniadanie. wycieczka na zwiedzanie Stryja (zwiedzanie starówki) i uzdrowsika Morszyn plus czas wolny). Powrót do miejsca zakwaterowania na obiad. Casz wolny kolacja i nocleg.

  5 dzień: Śniadanie. Odpoczynek, obiad,  czas wolny, kolacja, (dla chętnych za dopłatą 55 zł udział w wieczorku ukraińskim: mini orkiestra, zakąski, sałatki, ciepłe i zimne napoje, aperitif). Nocleg.

  6 dzień: Śniadanie. wycieczka do Drohobycza (kościół św. Bartłomieja z XIV/XV w, cerkiew św. Jerzego z XV w, Rynek, Dom Bruno Szulca) oraz do Sambora (starówka, bazar). Powrót do Truskawca na obiad. czas wolny, kolacja, nocleg.

  7 dzień: Śniadanie. Odpoczynek, obiad, czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

  8 dzień: Śniadanie. Powrót do Polski przez Lwów - postój na zakupy w hurtowni lub Makro. Po drodze postój przed granicą na kawę lub indywidualny posiłek.

  Przyjazd do Brzegu. Powrót w godzinach nocnych.

  Koszt : 1345 zł  osoba

  Świadczenia zawarte w cenie

  - przejazd autokarem,

  - opłaty parkingowe,

  - opłaty drogowe,

  - opłata graniczna,

  - 7 noclegów - 1 we Lwowie w hotelu ** na obwodnicy Lwowa (pokoje 2,3 osobowe z WC i prysznicem), 6 w ośrodku sanatoryjnym (pokoje 2,3 osobowe z WC i prysznicem)

  - 7 śniadań

  - 5 obiadów,

  - 6 kolacji,

  - 1 obiadokolacja,

  -  pilot - przewodnik,

  - przewodnik miejscowy po Lwowie około 4- 5 godzin,

  -  ubezpieczenie NNW i KL,

  Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów około 190 hr. oraz

  biletu wstępu na pokaz w delfinarium około 220 hr osoba.

  Delfinarium Oskar oferuje dodatkowo możliwość wykupienia  pływania z delfinem. Istnieją dwie opcje pływania: 5 minut - 900 hrywien, 10 minut - 1600 hrywien,

  1 hrywna tj. około 0.15 zł oraz , (dla chętnych za dopłatą 65 zł udział w wieczorku ukraińskim: mini orkiestra, zakąski, sałatki, ciepłe i zimne napoje, aperitif).

  Pilot zastrzega sobie możliwość zmiany kolejności zwiedzanych obiektów.

   

   

Artykuły powiązane

Biuro podróży BP GLOB
45-072 Opole
ul. Reymonta 30
tel. 77 454 33 89
www.bpglob.pl

Początek strony