WŁOCHY Wycieczka objazdowa 8 dni Wyróżniony

WŁOCHY

Wycieczka objazdowa 8 dni

Dodatkowe informacje

 • Kraj: Włochy
 • Region: Włochy objazdowe
 • Transport: autokar
 • Profil wyjazdu: Wycieczki
 • Wyżywienie: HB
 • Zakwaterowanie: Hotel
 • Zakwaterowanie i wyżywienie:

  Hotele ***

  Wyżywnie HB (śniadania i obiadokolację)

 • Termin:

  jesień 2024

 • Cena: 2340 zł
 • Program pobytu:

  1dzień:

  Wyjazd z Rzeszowa o godzinie 15.30 (możliwe zabranie uczestników

  z miejscowości: Łańcut, Dębica, Tarnów), z Krakowa godzina 17.30. (stacja Shell ul. Stojakowskiego 1), z Katowic o godz. 19.00 parking przy Mcdonald na A4 po prawej stronie ruchu w pobliżu Centrum Dolina 3 stawów. Przejazd przez Czechy i Austrie do Włoch.

  2 dzień:

  Przyjazd do WENECJI, przepłynięcie tramwajem wodnym do centrum, spacer z przewodnikiem lokalnym uliczkami i zaułkami miasta. Zobaczymy m.in. : Pałac Dożów, Most Westchnień, Campanile di San Marco,  Bazylika Św. Marka, przejdziemy Ponte Rialto, a także popłyniemy Canale Grande. Przejazd do hotelu na Riwierę Adriatycka do Cesenatico lub okolic. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

  3 dzień:

  Śniadanie, wyjazd do SAN MARINO, spacer i degustacja, powrót do hotelu; plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

  4 dzień:

  Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do ASYŻU na zwiedzanie z przewodnikiem m.in. stare miasto ,Bazylika św. Klary, Bazylika św. Franciszka, Porcjonkula. Przejazd do hotelu w okolicach Rzymu, zakwaterowanie , obiadokolacja, nocleg.

  5 dzień:

  Śniadanie, przejazd do RZYMU, zwiedzanie piesze oraz metrem, spacer z lokalnym przewodnikiem, zobaczymy, Koloseum, Łuk Triumfalny Konstantyna, Via Sacra, Forum Romanum, Kapitol, Plac Wenecki, Fontannę di Trevi, Schody Hiszpańskie, Panteon, Piazza Navona, Castel Sant’Angelo, Watykan - Bazylika Św. Piotra. Powrót do hotelu, przejazd na „Wieczór Włoski” (regionalna kolacja+ muzyka+ wino), nocleg.

  6 dzień:

  Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do MONTE CASSINO, zwiedzanie Klasztoru i wizyta na Cmentarzu Polskim. Przejazd do hotelu w okolice Florencji, zakwaterowanie, obiadokolacja , nocleg.

  7 dzień :

  Śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do FLORENCJI na zwiedzanie; przejazd tramwajem do centrum, zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem ,na trasie zobaczymy m.in.: kościół Santa Maria Novella z fasadą Albertiego, Mercato del Porcellino, Ponte Vecchio – średniowieczny most, Piazza della Signoria, Ratusz, Baptysterium katedra Santa Maria del Fiore,  Pałac Medyceuszy; po 9h bezpośredni przejazd do Polski.

  8 dzień:

  Postój na terenie Polski na śniadanie, dla chętnych możliwość zamówienia śniadania za dodatkową opłatą 14 zł. Przyjazd do Krakowa i Rzeszowa w godzinach popołudniowych.

  Cena: około 2140 zł

  Świadczenia zawarte w cenie:
  -przejazd autokarem (WC, DVD, klimatyzacja, barek),

  -opłaty drogowe,
  -opłaty parkingowe,
  -5 noclegów w hotelach *** turystycznych ( pokoje 2,3 - osobowe z WC i prysznicem),
  -5 śniadań (kontynentalne - wzmocnione)

  -4 obiadokolacji serwowanych (zupa, drugie danie + woda)
  -pilot -przewodnik,
  -ubezpieczenia NW i KL,

  -opłatę obligatoryjną na Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy

  - realizacja programu,

  - podatek VAT.

  Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów (Asyż - Bazylika św. Franciszka + słuchawki, Rzym - Koloseum), kosztów rezerwacji, opłat za przewodników miejscowych, wjazdów do miast, metro w Rzymie, tramwaj w Florencji i tramwaju wodnego do Wenecji w dwie strony oraz wieczoru włoskiego (dania regionalne, wino, muzyka), płatne obligatoryjnie pilotowi wycieczki 180 euro.

  Oraz opłaty za zestawy słuchawkowe tour gudie około 40 zł od osoby za cały czas wycieczki.

Biuro podróży BP GLOB
45-072 Opole
ul. Reymonta 30
tel. 77 454 33 89
www.bpglob.pl

Początek strony